Justin Bieber "Jak šel čas s největší hvězdou YouTube"

6. května 2012 v 10:09 | Moni* |  Biography
Upozorňuji, že tento článek jsem poskládala sama. Tak berte ohled a kopírujte pouze s tímto zdrojem: http://jbieber-forever.blog.cz/1994
- Justin Drew Bieber se narodil 1.března 1994 v kanadském Stratfordu. V ten den mu byla dána do vínku nejen pořádná dávka talentu, ale i štěstí.

2000
- Justin to táhlo k hudbě od samého dětství. Kromě zpívání se učil hrát na klavír, kytaru, bicí a trubku. A když se nevěnoval této svojí hudební vášni, učil se nové triky na s8u (skejtu)

2006
- Když mu bylo dvanáct, zúčastnil se pšvecké soutěže ve Stratrfordu. I když nevyhrál umístil se na krásném stříbrném místě.

2007
- Justinův talent neunikl ani jeho mámě Patricii, která jeho vystoupení nahrávala, a společně je pak umísťovali na YouTube. Jednalo se hlavně o coververze největších hitů od Ushera, Ne-ya, Justina Timberlakea nebo Michaela Jacksona.

2008
- Netrvalo to dlouho a Justin byl osloven společností Rapid Discovery Media, která mu pomáhala se střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

2008
- Říjen roku 2008 by se dal považovat za zásadní zlom v jeho životě. Díky producentovi Scooteru Braunovi, který ho oslovil, odletěl Justin se svojí mámou Patricií do Atlanty, kde se setkal se svým vzorem Usherem a podepsal nahrávací smlouvu s Island Records.

2009- Justin pracuje na svém prvním albu My World, které vyšlo 17. listopadu. Prvním hitem z tohoto alba je song One Time, které získal platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA.

2010
- Začátkem roku vyráží Justin jako support na turné s country-girl Taylor Swift(22).

2010
- Na jaře je do světa vypuštěn featurning Baby, na kterém Justin spolupracoval s raperem Ludacrisem(34). Zároveň vychází jeho druhé album My World 2.0!

2010
- Justin vyráží na své první světové turné My World!

2010
- Justin se stává jednou z nejbohatších teend hvězd na světě! Svými penězi pomáhá postiženým dětem a dětem v Africe.

2011
- Na začátku roku se Justin A Selena Gomez(19) přiznali ke svojí lásce! Od té doby jsou jako dvě hrdličky!

2011
- Justin začal spolupracovat s organizací PETA, která bojuje za práva zvířat, a nechal se nafotit na její reklamní plakáty!

2011
- V únoru měl v Los Angeles premiéru film Never Say Never. U nás vyšel tenhle film v srpnu na DVD.

2011
- Z jara vyráží Justin na své druhé celosvětové turné. ČR bohužel na seznamu jeho koncertů není!

2011
- Na předávání cen Grammy Billboard Music Awards, Brit Awards. J-14 Teen Icon Awards a řadě dalších získal Justin několik ocenění! Celkem už má ve své vitríně 57 sošek!
2011- V červenci se Justin dočkal své hlavy z ryzího zlata. Tuhle fešnou bustu najdeš v Dubaji.

2011
- V listopadu vyplula na povrch zpráva o tom, že je Justin tátou syna jisté Mariah Yeater. Šlo ale pouze o fámy, které měli udělat trhlinu v jeho šťastném vztahu se Selenou.

2012
- V únoru koupil pro sebe a svou holku Selenu Gomez luxusní vilu v L.A. u jezera Lake Hollywood za 10,8 milionu dolarů. Na konci března si udělal ještě radost domem ve městě Calabasas (taky L.A.) za 6 milionu dolarů!

2012
- Jako spousta dalších slavných stars, tak i Justin má od března svoji panenku! K osmnástinám, které slavil 1.března dostal Justin další voskovou figurínu, kterou najdeš v muzeu Madame Tussauds v L. A. (první figurínu dostal v březnu roku 2011). Od poloviny března má svou voskovou podobiznu i v muzeu v Berlíně.

2012
- 26.března byl do světa vypuštěn nový singl Boyfriend z dlouho očekávaného alba Believe! Fanoušci se mají opravdu na co těšit, protože kolem tohohle kluka bude v příštích měsících pěkně rušno!
 


Anketa

Sčítání lidu.. :)

soc :D

Komentáře

1 Hutchersonová Hutchersonová | Web | 6. května 2012 v 10:19 | Reagovat

skvěle napsané!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama